Четвер, 15.04.2021, 08:04
В гостях у Мар'яна
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
  Наше опитування
  Який у Вас підсилювач
  Всього відповідей: 20
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Про мене.

   

  Мене звати Мар'ян. Народився в 1971 році в м.Івано-Франківську.

       В 16 років захопився електронікою. Навчався в ДОСААФ. Займався улюбленою справою на роботі та у вільний час, працюючи наладчиком ЧПУ та ремонтуючи телевізори та магнітофони. Потім була велика перерва через зміну роботи, приходилось займався іншими справами. Але доля так склалася, що в 2004 році почав займатися новим напрямком, ремонтом газових котлів та автоматики і автоматизацією котелень та виготовлення блоків контролю та захисту. Паралельно знову почав займатися електронікою.

       В 2014 році вдалося втілити давню мрію. З допомогою товариша Дмитра було виготовлено власноруч перший двотактний ламповий підсилювач, який сильно розпалив любов до лампового звуку. Після цього, почав розвивати цей напрямок стрімкіше, виготовляючи різні лампові підсилювачі, які продавав любителям лампового звуку.

       Також, крім підсилювачів, виготовив багато різних пристроїв, а саме: світломузику, трансивер на 160 м, частотомір, генератор НЧ, лабораторні блоки живлення, програматори, тестери транзисторів, пінпоінтери, пристрій для перевірки радіоламп, станок для намотування трансформаторів, аудіосистему та ін.

  Дякую, що знайшли час переглянути мій сайт.

  Вхід на сайт
  Пошук
  Друзі сайту
 • РАДІОДЕТАЛІ ДЛЯ РЕМОНТУ ТА ВИРОБНИЦТВА blackchip.com.ua